Na co nezapomenout při kempování

Těmto produktům v našem e-shopu věnujeme celou jednu kategorii – Kempování.

Některé vybavení je naprosto zásadní, určitě se neobejdete bez kvalitního spacího pytle a dobré karimatky, abyste se vždy vyspali jak nejlépe to bude možné a měli tak následující den dostatek energie třeba i na delší pěší tůru. Během té vám příjdou jistě vhod trekingová hole nebo buzola.

Pokud ale patříte k těm, kteří dávají před dlouhými pochody přednost relaxování u vody, neobejdete se bez pohodlného plážového lehátka. Pobyt v kempech vám pak zpríjemní kempingový nábytek a až se setmí, určitě budete rádi, že máte po ruce svítilnu, či lucernu.

Díky malým, snadno přenositelným grilům z kategorie Mini grily můžete během svého pobytu v kempu třeba i grilovat.

V některých kempech si můžete pronajmout malé chatky, nebo jste možná majiteli obytného vozu či přívěsu, prahnete-li však po pocitu absolutní svobody, je to pravou volbou pro vás jedině stan, který k večeru snadno rozložíte kdekoliv na rovné ploše a stejně snadno ho zase ráno složíte a přesunete se dál. Tyto lehké stany pořídíte u nás v e-shopu za velice příznivé ceny.

Hranici mezi skvělým zážitkem a zruinovaným výletem často tkví v opomenutí několika, nebo jen jednoho důležitého předmětu, proto přípravu rozhodně nepodceňte. Pečlivě si promyslete, co vše budete během výletu dělat, co vše k tomu budete potřebovat a před balením si napište seznam, ne nadarmo se totiž říká, že štěstí přeje připraveným.